Navigation Menu+

Zdrowa i wygodna przekąska dla malucha

Opublikowano w Kwi 24, 2018 przez w Ciekawostki, Dzieci, Zdrowie | 0 komentarzy

Nestlé Yogolino - wygodne tubki na bazie owoców i jogurtu

Szybkie wyjście z domu do lekarza, dłuższy pobyt w parku, piknik, podróż samochodem… Takie sytuacje często stresują rodziców, bo dzieci są nieobliczalne. Potrafią zgłodnieć w najmniej odpowiednim momencie: w autobusie, w sklepie, na ulicy, gdy wszystko jest zamknięte, tuż po wyjściu ze żłobka. Czy w takim przypadku warto mieć przy sobie chrupki, suchą bułkę, rozrabiać im kaszkę? Nie, wystarczy mieć Nestlé Yogolino – wygodne tubki na bazie owoców i jogurtu.

Nestlé Yogolino - wygodne tubki na bazie owoców i jogurtu

Jaką przekąskę dać dziecku?

Na rynku znajdziemy całą gamę przekąsek dla dzieci w różnym wieku. Często rodzice w pośpiechu i dla wygodny sięgają po nie tylko dlatego, że nie wymagają wielkiego przygotowywania, podgrzewania i podawania za pomocą łyżeczki, która nie zawsze jest pod ręką. Olej palmowy, barwniki, konserwanty, modyfikowane genetycznie dodatki, syropy słodzące i sól w nadmiarze to tylko niektóre ze składników przekąsek. Podając je dzieciom, nie tylko kreujemy negatywne sposoby odżywiania, ale także sprawiamy, że coraz więcej dzieci ma problemy z nadwagą, próchnicą czy nadpobudliwością. Warto więc zwrócić uwagę na produkt, którego skład opiera się na owocach i jogurcie.

Nestlé Yogolino - wygodne tubki na bazie owoców i jogurtu

Tubka na każdą okazję

Jogurt to jedzenie z dużą zawartością wapnia, niezbędnego do budowy kości.  Owoce są słodkie, więc lubiane przez dzieci, mają dużą dawkę witamin i minerałów. Przekąska jogurtowo-owocowa jest więc pełna zdrowia, ale ma jeszcze jedną ważną zaletę: zapakowana jest w wygodną tubkę.

Tubka nie stłucze się, nie pęknie, nie zgniecie, jest niezwykle higieniczna, a jedzenie z niej nie wymaga używania łyżeczki. W pędzie między pracą a przedszkolem, podczas gonienia za autobusem lub na zakupach, wystarczy dać ją dziecku do rączek. I gotowe!

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.