Navigation Menu+

Urlop? Wykorzystaj go koniecznie!

Opublikowano w Lip 18, 2015 przez w Czas wolny | 0 komentarzy

Jest już połowa lipca, więc część naszych znajomych już wróciła z wakacji. Inni już się pakują i są niezwykle podekscytowani czekającą na nich przygodą. W tym roku większość naszych rodaków wyjeżdża do Grecji, ale popularnymi kierunkami są też Chorwacja, Bułgaria, Hiszpania czy Portugalia, oraz nasze północne wybrzeże.

babka z walizkąUrlop ładuje baterie, poprawia nastrój

Wypoczynek jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Psychologowie radzą, by decydować się na urlop nawet jeśli nie czujemy się zmęczeni i wypaleni, ponieważ w najmniej odpowiednim momencie możemy poczuć się zmęczeni, a nawet poważnie zachorować, a wtedy na “ładowanie akumulatorów” będzie zdecydowanie za późno. Optymalnym okresem wypoczynkowym są trzy tygodnie. Przez pierwszy tydzień zapominamy o pracy, w czasie drugiego tygodnia faktycznie wypoczywamy, a przez trzeci tydzień wracamy powoli na “właściwe tory”. Jesteśmy zrelaksowani i gotowi do podejmowania nowych wyzwań. Ważne jest jednak, by zmienić też na ten okres swoje otoczenie, by jak najbardziej odciąć się od codzienności.

rodzina na plażySkąd kasa na wakacje?

Co jednak, gdy nie mamy odłożonych dużych pieniędzy na wakacje? Nie ma co się poddawać. Warto pójść do biura podróży i sprawdzić oferty last minute. To niesamowita okazja, by wyjechać gdzieś na tydzień lub dwa, nawet w ciągu najbliższych dni i ponieść niższe koszty. Jeśli nie posiadamy gotówki, możemy sprawdzić, jakie możliwości dają nam pożyczki internetowe bez zaświadczeń. Biorąc szybką pożyczkę nie musimy przedstawiać żadnych umów i dokumentów z pracy, a załatwianie wszelkich formalności trwa czasami kilkanaście minut. Pieniądze oddamy po powrocie do dogodnych ratach. Najważniejsze, byśmy wypoczęli i byli gotowi na kolejny rok efektywnej pracy.

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.