Navigation Menu+

Świąteczne prezenty z Katalogu Marzeń

Opublikowano w Lis 18, 2018 przez w Czas wolny, Dom | 0 komentarzy

Większość z nas jeszcze z rozrzewnieniem wspomina piękną, ciepłą, złota jesień. Niemniej jednak nie ma co się oszukiwać, zima za pasem. A skoro zima to również zbliżające się Boże Narodzenie. Poza listą smacznych wigilijnych potraw i perspektywą ubierania choinki, najistotniejsze jest, co pod naszym kolorowym drzewkiem poukładamy. Panie i panowie czas pomyśleć o świątecznych prezentach!

Prezenty świąteczne – może tym razem niebanalnie?

Standardowe pomysły na prezenty świąteczne to oczywiście kosmetyki, ciekawe lektury, płyty, coś z garderoby czy biżuterii, no i oczywiście słodkości wszelkie. Wykaz sprawdzonych prezentów na Boże Narodzenie, takich jak szal, krem, perfumy czy nowy krawat, nie zadowoli jednak wszystkich. Coraz częściej chcemy zaskakiwać (pozytywnie), spełniać marzenia, nawet te całkiem zwariowane.

prezenty

A może tym razem prezent niebanalny…?

Prezent na święta – niech się wydarzy!

Zapewne stąd rosnąca popularność prezentów, które się… przeżywa, w których się uczestniczy. Mogą bawić, rozwijać, uczyć, relaksować, zawsze powinny sprawiać radość, choć czasem mogą być bardzo emocjonujące. Prezenty – wydarzenia, przyjemności można oczywiście wręczać na każdą okazję, ale na pewno jest to wręcz idealny pomysł na prezent na święta i to dla każdego – od seniora rodu, przez małżonkę, szwagra, mamę aż po najmłodszych.

voucher

Podarunek, który spełnia marzenia…

Świąteczne prezenty – spełniaj marzenia

Tego typu podarunki mają spełniać marzenia, a te jak wiadomo są różne. Po świętach może być to zasłużony relaks, wyjazd, wizyta w SPA. Z Nowym Rokiem można też zacząć ciekawy kurs albo wreszcie odważyć się na sesję zdjęciową, lot w tunelu aerodynamicznym czy… pierwszy tatuaż. Skąd takie pomysły? Z katalogu marzeń… do spełnienia. Serwis katalogmarzen.pl (adekwatna nazwa, nieprawdaż?) to właśnie takie bardzo szerokie zróżnicowane spektrum pomysłów. Od lotu widokowego czy przejażdżki wyścigowym samochodem, przez degustację win, kurs tańca, po cukierkowe warsztaty (nie tylko dla najmłodszych) czy wyjątkową możliwość skomponowania własnych perfum.

cukierek

Warsztaty cukierkowe – prezent dla… każdego

Prezent świąteczny na miarę marzeń

Marzenia są różne, jest ich wiele. Aby spełnić je w prezencie na Boże Narodzenie, warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z ofertą katalogu marzeń. Ułatwi to przyjazne wyszukiwanie i nawigacja na stronie, na przykład podział na różne kategorie

  • jaki prezent (np. dla ciała i ducha, aktywnie, kreatywnie, ekstremalne albo romantyczne prezenty itp.),
  • dla kogo (np. dla Niej, dla Dziecka itp.),
  • miasto,
  • okazja (np. prezent na Boże Narodzenie).
vouchery

Jest w czym wybierać, nawet jeśli nie wiesz co wybrać

A jeśli mimo wszystko trudno wybrać ten idealny podarunek lub podejrzewamy, że marzenia są głęboko skryte, można zdecydować się na pakiet albo voucher:

  • Pakiet marzeń – pakiet kilkudziesięciu atrakcji w różnych lokalizacjach, spośród których osoba obdarowana wybiera tę naprawdę wymarzoną,
  • Voucher otwarty – umożliwia osobie uszczęśliwionej takim świątecznym prezentem, wybór konkretnej usługi lub pakietu usług w ramach vouchera na określoną kwotę (np. voucher SPA czy voucher do restauracji),
  • Gift voucher – o określonym nominale (wartości), zapewnia wybór usługi, podarunku z bogatego katalogu marzeń

Podarunek na święta niekoniecznie musi być kolejną zabawką, torebką czy kremem pod oczy. Niespodzianka, zaskoczenie i spełnione marzenie – może to najlepszy pomysł na prezent na Boże Narodzenie…?

Zdjęcia: katalogmarzen.pl, pixabay.com

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.