Navigation Menu+

Przyczyny suchego kaszlu zimą

Opublikowano w Gru 20, 2017 przez w Zdrowie | 0 komentarzy

suchy kaszel przyczyny

Przyczyny suchego kaszlu zimą mogą być czasami zaskakujące. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że ciągły kaszel u dzieci czy dorosłych członków rodziny łatwo można wyeliminować. Bolesne krztuszenie, drapania w gardle, kaszel, który przeszkadza w spaniu, pracy, normalnym życiu, ma różne źródła.

Przyczyny suchego kaszlu

Suche powietrze w domu spowodowane ogrzewaniem i brakiem regularnego wietrzenia podrażnia gardło, nos, oskrzela. Warto je nawilżać odpowiednim urządzeniem albo wieszać nawilżacze powietrza na kaloryfery.

suchy kaszel przyczyny

Zimą rzadziej wietrzymy mieszkanie, a ogrzewanie dodatkowo sprzyja osadzaniu się kurzu na przedmiotach. Ten podrażnia drogi oddechowe.

Początki przeziębienia często objawiają się suchym kaszlem. W takim przypadku warto skontaktować się z lekarzem i sięgnąć po skuteczny syrop na kaszel*.

suchy kaszel przyczyny

Smog unoszący się w miastach powoduje wiele problemów z oddychaniem, między innymi duszący kaszel.

suchy kaszel przyczyny

Zdjęcia: unsplash.com&pxhere.com

*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.