Navigation Menu+

Miłość, wierność czy przygoda?

Opublikowano w Lis 19, 2016 przez w Ciekawostki | 0 komentarzy

wierność

Każdy marzy o wielkiej miłości. Czasami jednak albo nie mamy odwagi, by podejść do tego faceta, którego mijamy codziennie w drodze do pracy od 3 lat. Czasami przeżyliśmy wielkie, podniosłe uczucie, które skończyło się wielkim dramatem – zdradą, rozłąką, stratą na zawsze. Miłość, wierność, szacunek – tego szukamy, niezależnie od wieku, doświadczeń, wykształcenia, miejsca zamieszkania. Coraz częściej jednak robimy to nie siedząc w knajpce czy chodząc do pracy albo do klubu, ale siedząc przed ekranem komputera.

wierność

Internet pozwala na poznawanie wielu osób

Znajomości przez Internet

Chociaż z portali randkowych korzystają tysiące osób w różnym wieku, mało kto głośno przyznaje się do tego, że ma chłopaka/dziewczynę właśnie z takiego “źródła”. Portale randkowe to wciąż temat tabu, a niektórzy uważają, że zapisanie się na portal to nic innego jak dowód na małą atrakcyjność. Faktem jest też, że wśród tysięcy profili są też takie, za którymi czają się matrymonialni oszuści, mężowie, którzy nie potrafią dochować wierności swoim żonom, czy desperaci, którzy są nawet skłonni płacić za seks, albo zapłatę przyjmować za wszelkie randki. Jednak internet ułatwia też komunikację osobom niezwykle nieśmiałym, niepełnosprawnym, mieszkającym w małych miejscowościach, łączą ludzi z różnych zakątków kraju czy świata i podwyższają statystyki – bo im więcej nawet niezobowiązujących randek, tym większa szansa, że trafimy na swój ideał.

wierność

W Internecie można znaleźć zarówno wielką miłość, jak i rozczarowanie

Jak to działa?

Aby mieć szansę na randkę, trzeba się zarejestrować, wypełnić krótką ankietę, która pozwala wyszukiwarkom łączyć w pary osoby o podobnych zainteresowań, wieku czy z obrębu tej samej miejscowości albo województwa. Często też trzeba uiścić opłatę, która pozwoli na swobodne rozmowy z innymi użytkownikami. Pamiętajmy jednak, że komputer przyjmie wszystko i tak naprawdę to spotkanie twarzą w twarz weryfikuje z kim mamy do czynienia. Dlatego nie zakochujmy się w wysokim brunecie, który pisze wiersze, a którego nigdy nie widzieliśmy. Może się okazać, że to mąż, ojciec rodziny, który wieczorami się nudzi. W takie “miłości” lepiej się nie angażować.

Zdjęcia: pixabay.com

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.