Navigation Menu+

Majówka? Sprawdź, co zabrać ze sobą

Opublikowano w Maj 14, 2018 przez w Czas wolny | 0 komentarzy

hepatil trawienie

Piknik, grill, wędkowanie z przyjaciółmi? Wiosna mobilizuje nas do spędzenia czasu na łonie natury i do jedzenia na świeżym powietrzu. Niestety, jak w przypadku każdej przyjemności, tak i grillowanie czy urządzanie pikników ma efekty uboczne. Co więc zabrać ze sobą, żeby wrócić do domu z dobrym nastroju?

Krem na opalanie

Jeśli dopiero zaczynamy wychodzić na słońce, a mamy jasną cerę i włosy, to krem o faktorze 50 będzie idealny. Brunetki mogą zacząć od 30. 20 i niżej to zabezpieczenie dla osób, które już się opalały. Przyda się także czapka lub kapelusz, ewentualnie chustka. Chronią przed udarem, osłaniają oczy.

hepatil trawienie

Lek na trawienie

Jeśli na grillu smaży się karkówka i kiełbaski, niezbędny może okazać się Hepatil na trawienie. Lek wspomoże działanie żołądka i wątroby.

hepatil trawienie

Woda

Kilka godzin na słońcu i organizm może się odwodnić. A to już prosta droga do bólu głowy i omdlenia. Dorosły człowiek powinien wypijać minimum 1,5 litra wody dziennie, podczas upału nawet dwa razy tyle.

hepatil trawienie

Ochrona przeciw komarom i kleszczom

Spray, krem, bransoletka – nieważne jak, ważne, żeby skutecznie chroniły przed bolesnymi, a nawet niebezpiecznymi ugryzieniami.

hepatil trawienie

Zdjęcia: pxhere.com

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.