Navigation Menu+

Końcówka sezonu, czas na wyprzedaże… pilnuj się!

Opublikowano w Sty 18, 2019 przez w Czas wolny, Moda | 0 komentarzy

Wyprzedaże to temat rzeka. Ze świecą szukać kobiety (i nie tylko), która nie dała się złapać, jak mucha, na lep obietnic największych rabatów i najniższych cen. Tymczasem do wyprzedaży warto podejść metodycznie i na chłodno, by potem cieszyć się naprawdę udanymi zakupami.

rysunek

Zapanuj nad wyprzedażowym szaleństwem

 

Krok pierwszy – przyjrzyj się swojej garderobie

Trzeźwy rzut oka na zawartość szafy powinien ostudzić zapał przy wieszakach z kreacjami nie w Twoim stylu. Po co ukrywać pstrokatą sukienkę na dnie garderoby pełnej stonowanych kolorystycznie kreacji…?

ubrania

Zrób przegląd swojej szafy

 

Krok drugi – zaplanuj zakupy

Po przeglądzie szafy wiesz już czego jest w bród i gdzie są braki. A zatem nastaw się na zakup wybranych i potrzebnych rzeczy, np. dobrych jeansów czy klasycznych kozaków na słupku.

stosik

Przemyśl, czego naprawdę potrzebujesz

 

Krok trzeci – zrób internetowy rekonesans

Większość sklepów, sieciówek prowadzi też sprzedaż online. Warto przejrzeć modele, oferty, ceny i wyruszyć na łowy w konkretne miejsce, z konkretnym celem.

internet

Sprawdź oferty w internecie

 

Krok czwarty – liczy się jakość

Wyprzedaże, zwłaszcza pod koniec, kiedy rabaty są wyższe, to okazja do upolowania rzeczy w dobrym gatunku po korzystnych cenach. W tym przypadku stawiamy na klasykę, dobre marki, czyli dobrze inwestujemy wyprzedażowy budżet.

wieszaki

Postaw na jakość

Krok piąty… poczekaj

Wyprzedaże lubią się rozkręcać, zaczynają się od niewielkich przecen części asortymentu. A potem… sama wiesz – „nawet do 70%!”

rabaty

Bądź cierpliwa…

 

 

Zdjęcia: pixabay.com

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.