Navigation Menu+

Idziemy na dobrą pizzę w Szczecinie

Opublikowano w Sie 3, 2018 przez w Czas wolny, Dom | 0 komentarzy

Włoska duma narodowa, uwielbiana prawie tak, jak football i piękne kobiety. Pizza, bo o niej mowa, jest jednym z najbardziej znanych towarów eksportowych pochodzących ze słonecznej Italii. Jak się okazuje zajadamy się tym pysznym daniem m.in. za sprawą… amerykańskiej sieci Domino’s Pizza, która ma już kilkadziesiąt lokali w Polsce, a jednym z nich jest popularna pizzeria w Szczecinie.

Doświadczenie i pasja

Jeśli chodzi o to, co jemy, warto zaufać najlepszym, czyli marce, która jest na rynku już od prawie 60 lat. Pierwsza pizzeria Domino’s powstała bowiem w latach 60-tych XX wieku, a już w 1967 r. ruszył pierwszy lokal franczyzowy. Obecnie sieć jest obecna na ponad 70 rynkach na całym świecie, pracownicy obsługują kilkanaście tysięcy lokali i każdego dnia dostarczają ponad milion smakowitych wypieków z najlepszymi dodatkami. W tym miejscu należy docenić, ze nie ma tu mowy o rutynie. Pasjonaci i entuzjaści pizzy, tak nazywa się osoby związane z tą siecią. Kluczem do finalnego efektu, jakim jest zawsze tak samo smaczna pizza w Szczecinie, Warszawie, Rzymie, Nowym Jorku czy innym miejscu świata, są sprawdzone receptury i najlepsze składniki.

pomidory

Każdy składnik ma znaczenie

Dlaczego pizza Domino’s jest zawsze smaczna?

Receptura, jakość i doskonałe składniki. A zatem ciasto wyrabia się z najlepszej mąki i dojrzewa ono 36 godzin, zanim wystroi się w dodatki i trafi do pieca. A dodatki… samo dobro, przede wszystkim prawdziwy ser mozzarella Galbani, który nie tylko smakuje wybornie, ale także ma o wiele więcej wapnia i witamin niż tak zachwalany biały ser. Do tego pachnące słońcem pomidory, zioła i pełna gama dodatków. Nie zapominajmy o tym, że pizzeria w Szczecinie dostarcza również pizzę na zamówienie (telefonicznie i online). Tu atutem jest system  utrzymywania temperatury „Domino’s Heat Wave” oraz fakt, iż zamówienie musi dotrzeć do klienta w ciągu 30 minut.

ciasto

Tajemnica smaku to również doskonałe ciasto

Pizza niejedno ma imię, o czym świadczy m.in. menu pizzerii w Szczecinie. Niezależnie od wyboru zawsze będzie to tak samo dobre ciasto, świeży sos, znakomity ser i dodatki. Goście w lokalach (na ul. Rostockiej, Rydla czy Modrej) mogą na własne oczy zobaczyć jak przygotowuje się słynną pizzę. A ponieważ nie samą pizzą człowiek żyje, w menu pizzerii w Szczecinie czekają również inne pozycje, takie jak calzone, wrapy, skrzydełka z kurczaka, pyszne desery, sałatki, dipy itp.

pizza online

Domino’s Pizza – zamawiaj także online

 

Zdjęcia: pxhere.com

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.