Navigation Menu+

Cztery niezbędne plażowe gadżety

Opublikowano w Cze 2, 2015 przez w Czas wolny | 1 komentarz

plaża

Gdzie najbardziej lubimy spędzać wakacje? Na plaży! No dobrze, są osoby, które wędrują po górach, podróżują po amazońskich lasach, albo podziwiają norweskie fiordy, jednak brzeg Bałtyku zapełniają się na ponad dwa miesiące tak, że przy ładnej pogodzie nie ma gdzie wcisnąć szpilki. A na plażę zabieramy ze sobą… no właśnie, co? Oprócz ręcznika i kostiumu kąpielowego można wziąć ze sobą parę gadżetów, które sprawią, że ani słońce, ani wiatr nie będą nam straszne.

Namiot plażowy – o wiele lepsze rozwiązanie niż parasol i parawan. Lekki, samo rozkładający się, ochrania przed słońcem, wiatrem, można się w nim przebrać.

namiot plażowy

Leżak z kółkami – z jednej strony leżak, z drugiej strony wózek na inne gadżety plażowe.

leżak z kółkami

Torba termoizolacyjna – lekka, wisząca na ramieniu, przez kilka godzin ochroni wodę, kanapki, jogurty czy owoce przed gorącem. Można do niej włożyć wkłady mrożące.

torba termoizolacyjna

Nocnik podróżny – jeśli mamy dziecko, nawet takie starsze, hasło “chcę siusiu” przyprawia o dreszcze, bo nie można porzucić swojego dobytku i biec do toalety, która nie dość, że często jest płatna, to jeszcze nie zawsze czysta. Można kupić więc albo jednorazowy nocnik, albo plastikowy z wymiennymi wkładami. Dziecko może się załatwić za parawanem albo w namiocie plażowym.

nocnik podróżny

1 Komentarz

  1. Ja na plażę zawsze zabieram koc piknikowy skip hopa – super się sprawdza nie tylko na trawie 🙂 Nocnik podrózny – świetne rozwiązanie, nie wpadłam na to 🙂

Dodaj komenatrz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.